خامس رودریگز،اولین سال حضور قرضی دو ساله خود در بایرن را پشت سر می گذارد.ستاره کلمبیایی که با رقم ۸۵ میلیون یورو سال ۲۰۱۴ به رئال مادرید پیوسته بود، پس از سه سال و به دلیل بی مهری های زیدان ترجیح داد از این باشگاه جدا شده و راهی بایرن شود. او اکنون بازیکن ثابت بایرن است و در این تیم به روزهای اوج خود بازگشته است.جیمز در بخش دوم مصاحبه خود با ال چیرینگیتو که شب گذشته پخش شد، گفت:
آخرین بازی من در برنابئو برابر سویا،در واقع بازی خداحافظی من بود.باید از هواداران قدردانی می کردم و به همین دلیل پس از تعویض شدن برای شان دست زدم.
به خانه که رفتم،دختر ۴ ساله ام،سالومه را به گوشه ای بردم و گفتم که از چند ماه دیگر باید مادرید را ترک و به جایی دیگر برویم.او با شنیدن این حرف شروع به گریه کرد و آن لحظه انگار روح از بدن من جدا شده بود.
ارتباط با هواداران رئال و هم تیمی های سابق:«من عاشق رئال و هوادارانش هستم. آنها همیشه به من می گفتند که در رئال بمان و باید بگویم که ارتباط قلبی بین ما دو طرفه است.نمی دانم که الان دل هم تیمی های سابقم برای من تنگ شده یا نه؛ولی من هر بار که به زمین رفتم، سعی کردم بهترین بازی خودم را انجام داده و کمکی برای تیم باشم. همیشه نیز با لبخند وارد رختکن می شدم و با همه ارتباطم خوب بود.
در حال حاضر تمام توجه و تمرکز من روی بایرن است و در مورد آینده،کسی خبر ندارد که چه خواهد شد. همه چیز من الان بایرن است ولی اینکه به رئال باز می گردم یا نه، فقط به خودم بستگی دارد،نه باشگاه.اگر من بخواهم،برمی گردم و در غیر این صورت باید دید نظر مسئولان بایرن در مورد جذب من چه خواهد بود.لازم به ذکر است که در قرارداد خامس با بایرن بندی وجود دارد که به باشگاه آلمانی اجازه می دهد که تابستان ۲۰۱۹ با پرداخت ۳۸ میلیون یورو،خامس را به صورت دائمی خریداری کند.

کارشناس فوتبال اسپانیا تصریح کرد که شایعات به وجود آمده در خصوص ستاره ولزی رئال مادرید واقعیت ندارد.

گیم بالاگه، کارشناس فوتبال اسپانیا معتقد است که با وجود شایعات به وجود آمده، گرت بیل، وینگر باشگاه رئال مادرید باید در این تیم بماند.

به نقل از اسکای اسپورتس، ستاره ولزی رئال مادرید مصدومیت های زیادی در سال های اخیر داشته و در روزهای اخیر علاقه تیم هایی از جمله منچستریونایتد به خرید وینگر ولزی به گوش رسیده است.

بالاگه در خصوص وضعیت بیل اظهار کرد:

گرت بیل فقط نیاز دارد تا به طور مداوم بازی کند. امیدوارم او آسیب نبیند. اگر بتواند مجددا گل بزند و پاس گل دهد و در نهایت حضوری موثر در زمین به خصوص در مسابقات اروپایی که هدف اصلی رئال مادرید در این فصل است، داشته باشد، به هیچ وجه باشگاه را ترک نخواهد کرد. البته تا زمانی که گرت را با آمارهایی که فصل های قبل به جای می گذاشته نبینیم، هیچ چیز تضمین شده نیست و شایعات می گویند که رئال مادرید می خواهد به او اجازه ترک باشگاه را دهد و برخی نیز می گویند خودش خواهان ترک اسپانیا است.
وی ادامه داد:

چیزی که من از اطرافیان گرت متوجه شده ام، این است که او هیچ علاقه ای به جدایی از رئال مادرید ندارد. جوابی که از رئال مادرید دریافت کرده ام، یک مقدار محافظه کارانه بوده است. آنها می گویند چرا باید او را بفروشیم؟ البته اگر مصدومیت ها ادامه یابند شاید شرایط عوض شود اما در حال حاضر دو طرف خواهان ادامه همکاری هستند.

رابطه میان رونالدو و مادریدی ها روز به روز پیچیده تر می شود.

نزدیک به یک ماه پیش بود که خبرهایی رسید، حاکی از نارضایتی کریستیانو رونالدو از سیاست‌های فلورنتینو پرز. فوق ستاره پرتغالی در هر مصاحبه کنایه‌ای به صحبت‌های رئیس باشگاه می‌زند و در آن روز اعلام شد که رونالدو به دلیل صحبت های پرز در مراسم بهترین های فیفا در مورد نیمار باعث ناراحتی وی شده است.

پس از آن چند روز پیش نیز AS در گزارشی اعلام کرد که رونالدو خواهان ترک مادرید است و علاقه دارد تا بار دیگر به تیم سابقش یعنی منچستریونایتد بازگردد، اتفاقی که کمی عجیب و پیچیده به نظر می رسد. در همین راستا نشریه پرتغالی رکورد در گزارشی مدعی شده است که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید به ژرژ مندس ایجنت رونالدو اعلام کرده است که آماده شنیدن پیشنهاد های دیگر تیم ها در مورد کریستیانو رونالدو است.

امروز اما نشریه AS مدعی شد که رئیس اسپانیایی باشگاه در گفتگویی که با نماینده رونالدو داشته است اعلام کرده است: “که پولی برای افزایش دستمزد نداریم”. موضوعی که به طور قطع شرایط رونالدو در مادرید را پیچیده می کند. این اتفاق در حالی است که گفته می شود پس از فینال کاردیف پرز در گفتگویی با رونالدو به وی قول تمدید قرارداد داده است.

روز گذشته نیز زیدان در کنفرانس خبری اعلام کرد که در ژانویه بازیکنی به تیم اضافه نمی شود و بار دیگر از علاقه اش به بازی نیمار گفت.

دستمزد کپا در قرارداد جدید به طرز محسوسی افزایش پیدا خواهد کرد.

کپا آریزابالاگا، دروازه بان اسپانیایی اتلتیک بیلبائو به زودی قراردادش با این باشگاه را تمدید می‌کند.

به گزارش مارکا، کپا یکی از گزینه‌هایی جدی رئال مادرید برای تقویت پست دروازه بانی بود و همه چیز برای رسمی شدن انتقالش در همین پنجره نقل و انتقالات زمستانی آماده بود. رئال مادرید قصد فعال کردن بند آزادسازی ۲۰ میلیون یورویی او را داشت و به همین خاطر هم کپا پیشنهاد تمدید قرارداد بیلبائو را رد کرد. اما موضع گیری صریح زین الدین زیدان مبنی بر اینکه نیازی به دروازه بان ندارد، همه چیز را منحل کرد.

حالا خبر رسیده کپا که از انتظار کشیدن برای رئال مادرید خسته شده، به زودی قراردادش با باسکی‌ها را تمدید خواهد کرد. در قرارداد جدید، دستمزد کپا به طرز محسوسی افزایش پیدا می‌کند و او به جمع سه بازیکنی که بیشترین دستمزد را می‌گیرند، خواهد پیوست. بند آزادسازی او نیز مانند ویلیامز، به ۸۰ میلیون یورو خواهد رسید. مدت قرارداد نیز تا سال ۲۰۲۳ خواهد بود.